O spoločnosti INTERSYSTEM

Zavolajte nám

VYRÁBAME PRE VÁS UŽ 17 ROKOV

Komplexné poradenstvo a realizácie

Spoločnosť INTERSYSTEM, s.r.o. bola založená 29.6.2007 v Žiline
na základe dlhoročných skúseností získaných pri vlastnej výrobe eurookien. Vďaka týmto skúsenostiam vieme vyriešiť aj tie najzložitejšie konštrukcie a poradiť zákazníkovi pri výbere vhodného produktu.

Všetky nami ponúkané produkty majú certifikáty kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie štandardy a sú rokmi preverené zákazníkmi.

Naším cieľom je spokojnosť zákazníka

Radi Vám poradíme a zodpovieme na Vaše otázky pri výbere okien, dverí a doplnkov, priamo na prevádzke alebo na našich mobilných telefónnych číslach.

Čísla hovoria za nás

+
spokojných zákazníkov
rokov skúseností
realizovaných projektov

Našou dominantnou snahou je zabezpečiť, aby zákazník bol spokojný so všetkými službami, ktoré poskytujeme a opäť sa ku nám vrátil.

Ponúkame plastové okná, plastové dvere, hliníkové okná, hliníkové dvere a zložité stenové konštrukcie z hliníkových profilov, drevenné okná, drevenné dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere a doplnky. V rámci našej existencie sme uspokojili požiadavky stoviek zákazníkov a dodali tisícky produktov.

Medzi naše devízy patria kvalitné certifikované výrobky od renomovaných výrobcov (Gealan, Brugmann, Gerda, …), krátke dodacie lehoty, kvalitné murárske a dokončovacie práce vyškolenými pracovníkmi, flexibilita a v neposlednom rade NÍZKE CENY, ktoré vieme upraviť každému zákazníkovi presne podľa jeho predstáv.

Tešíme sa na spoluprácu.